قوانین و مقررات

توافق نامه ی جاری دربرگیرنده ی قوانین و مقررات مربوط به شرایط عضویت و خرید در سایت "تخفیف می" می باشد . پس خواهشمند است پیش از عضویت و خرید از سایت، مفاد این توافق نامه را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام فرمایید:

- در حال حاضر، ارائه سرویس ارسال سفارشات در محدوده مناطق بیست و دو گانه شهر تهران بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارسال سفارشات خارج از این محدوده، نخواهد داشت. این ارسال برای مناطق بیست و دو گانه تهران رایگان می باشد.

- عضویت در سایت از طریق شماره تلفن همراه صورت می گیرد و پس از درج شماره تلفن و کلمه عبور، کد اعتبارسنجی به شماره همراه کاربر ارسال می گردد. پس از درج کد ارسال شده در سایت، عضویت کاربر تایید می گردد.

- چنانچه کاربری رمزعبور خود را فراموش نماید، می تواند مجددا اقدام به درخواست رمز عبور نماید.

- از آنجایی که در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت صورت می پذیرد، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی خریدار بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

- ثبت سفارش به ارزش کمتر از پنجاه هزار تومان مقدور نمی باشد.

- کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت "تخفیف می"، در صف پردازش قرار می‌گیرند. سعی و تلاش شرکت بر انجام بی‌نقص این فرآیند می‌باشد با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در "تخفیف می" به پایان برسد (حتی پس از اقدام کاربر به سفارش‌‏گذاری) حق لغو آن سفارش و یا استرداد وجه برای "تخفیف می" محفوظ است. کاربر می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین نماید.

- ثبت سفارش در بیست و چهار ساعت شبانه روز مقدور بوده و ارسال سفارشات تنها بین ساعات 10 الی 12 صبح و 7 الی 9 شب انجام خواهد شد.

- سایت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

1. مشخصات فنی و ویژگی های کالا

2. تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است

3. مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده

- در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت سفارش و پس از واریز وجه، به گونه ای امکان تحویل سفارش به مشتری مقدور نباشد، وجه پرداخت شده آن سفارش، در اسرع وقت به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.

- در حال حاضر، مشتریان می توانند هزینه مربوط به سفارشات مورد نظر خود را از طریق پرداخت آنلاین تسویه نمایند.

- در صورتیکه در زمان تحویل به هر دلیل مشتری از دریافت سفارش خود منصرف گردد، وجه آن در اسرع وقت به حساب وی عودت داده خواهد شد.

- پس از دریافت سفارش و امضای رسید تحویل کالا، امکان لغو سفارش یا بازگرداندن کالای تحویل شده وجود ندارد.

- رسید‌های کالا که پس از خرید برای کاربران ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و اگر در صورت مفقود شدن رسید شخص دیگری از آن استفاده نماید، "تخفیف می" در این زمینه مسئولیتی نخواهد داشت.

- گاهی ممکن است سایت به‌طور موقت جهت به روز رسانی دوره ای از دسترس خارج گردد.

- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط "تخفیف می" ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

- "تخفیف می" در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش ندارد، بنابراین کلیه ی تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه تنها از طریق این سایت ارائه می گردد. خواهشمندیم در صورت مشاهده هر گونه تخلف ، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما اطلاع دهید.